Adgar tworzy zielone miejsca spotkań na Biznesowym Mokotowie

Adgar tworzy zielone miejsca spotkań na Biznesowym Mokotowie

Opublikowany

W największej i najbardziej rozpoznawalnej biznesowej dzielnicy Warszawy powstaną przyjazne miejsca spotkań dla mieszkańców i pracowników tej części miasta. To kolejne działania Adgar Poland, które mają na celu poprawę warunków do życia i pracy na warszawskim Mokotowie.

Adgar Poland jest długoterminowym inwestorem, a także właścicielem i zarządcą 4 obiektów, usytuowanych na Biznesowym Mokotowie. Ta obecnie największa biznesowa dzielnica w Polsce boryka się z problemami komunikacyjnymi i cierpi na brak otwartych przestrzeni publicznych umożliwiających spotkania w przyjemnym otoczeniu.

Jednym z priorytetów firmy Adgar Poland jest podejmowanie działań, dzięki którym Biznesowy Mokotów stanie się bardziej atrakcyjną i przyjazną dzielnicą. Właśnie dlatego, podjęliśmy się - we współpracy z miastem Warszawa - przebudowy ulicy Suwak, co znacząco poprawi komunikację w tej części miasta. Kolejnym krokiem będzie stworzenie ogólnodostępnych miejsc, gdzie zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy budynków biurowych będą mogli spotykać się i spędzać czas w nieformalnej atmosferze w przyjemnym otoczeniu zieleni

– powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland.

Według raportu firmy doradczej JLL, na Biznesowym Mokotowie wyraźnie brakuje atrakcyjnej przestrzeni publicznej co sprawia, że ta dzielnica postrzegana jest wyłącznie jako miejsce do pracy, a nie miejsce, w którym chciałby się spędzić swój wolny czas.

Jak pokazują przykłady ze świata nowoczesna dzielnica biznesowa potrzebuje dzisiaj nie tylko dobrej infrastruktury komunikacyjnej, ale także miejsc, które zapewnią zarówno mieszkańcom, jak i pracownikom rozrywkę i możliwość spędzania wolnego czasu w ciekawy sposób. Dlatego właśnie chcemy je stworzyć i oddać do ogólnodostępnego użytku” 

– dodał Eyal Litwin.

Zielone miejsca spotkań planowane są w sąsiedztwie obiektów należących firmy Adgar Poland. Pierwsze takie miejsce powstaje już przy budynku Adgar Wave przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53, a kolejne powstaną przy budynkach Adgar Plaza oraz Adgar Bit.

Adgar jest innowacyjną firmą, która od początku swojej działalności tworzy przyjazne budynki, pozwalające na płynne przenikanie się pracy i życia. Jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła pojęcie kompleksu biurowego, łączącego tradycyjne powierzchnie biurowe z przestrzeniami typu co-creating, centrami konferencyjnymi, przedszkolami, siłowniami, ścieżkami biegowymi, etc.
Zielone Miejsca Spotkań - Adgar Plaza

Zielone Miejsca Spotkań - Adgar Plaza

Zielone Miejsca Spotkań - Adgar Plaza

Zielone Miejsca Spotkań - Adgar Plaza

Zielone Miejsca Spotkań - Adgar Plaza

Zielone Miejsca Spotkań - Adgar Plaza

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Adgar developing green leisure areas in Mokotów Business District- Press Release.docx

docx | 22 KB

Pobierz
Adgar tworzy zielone miejsca spotkań na Biznesowym Mokotowie-Informacja prasowa.docx

docx | 22,3 KB

Pobierz
Zielone-Miejsca-Spotkań-Adgar_01.jpg

grafika | 4,73 MB

Pobierz
Zielone-Miejsca-Spotkań-Adgar_02.jpg

grafika | 3,34 MB

Pobierz
Zielone-Miejsca-Spotkań-Adgar_03.jpg

grafika | 2,92 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adgar Wave i Adgar Bit z certyfikatem LEED Gold

temu

Adgar Wave i Adgar Bit uzyskały certyfikaty środowiskowe LEED EBOM (dla istniejących budynków) na poziomie Gold. Proces certyfikacji obiektów przeprowadziła międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Tym samym wszystkie budynki biurowe, należące do Adgar Poland, usytuowane na warszawskim Biznesowym Mokotowie, posiadają certyfikaty LEED.
Adgar Plaza ONE

temu

Adgar Plaza One wchodzący w skład Kompleksu Adgar Plaza to ponad 11 tys. m2 w pełni komfortowych powierzchni biurowych. Znakomita lokalizacja, szereg udogodnień, a także przestrzeń przyjazna dla pracujących tu osób, jak i środowiska.
Adgar Wave

temu

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.
Adgar Bit

temu

Adgar Bit to 7-piętrowy, kameralny budynek o powierzchni 8 500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa. Biurowiec, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Od stycznia 2017r. z nową nazwą i hasłem „VIBRANT WITH LIFE” nieruchomość ta wróciła na rynek powierzchni biurowych z misją służenia nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Mokotowa. Nowa nazwa to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok, oferując najemcom dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury przechowywania i przetwarzania danych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.