Adgar Bit
Adgar Bit

BIZNESOWY MOKOTÓW, Ul. Konstruktorska 11

Adgar Bit

Adgar Bit to 7-piętrowy, kameralny budynek o powierzchni 8 500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa. Biurowiec, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Od stycznia 2017r. z nową nazwą i hasłem „VIBRANT WITH LIFE” nieruchomość ta wróciła na rynek powierzchni biurowych z misją służenia nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Mokotowa. Nowa nazwa to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok, oferując najemcom dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury przechowywania i przetwarzania danych.

Co wyróżnia Adgar Bit?

  • Duża elastyczność przy aranżacji powierzchni biurowych zarówno w formie „open space”, jak również w układzie gabinetowym
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Kameralny charakter budynku
  • Elastyczne podejście do okresu najmu
  • Sąsiedztwo nowoczesnego Data Center

Stwórz idealną przestrzeń do pracy:

Planujesz rozwijać firmę? Etapowe przejmowanie powierzchni oraz elastyczny okres najmu sprawia, że Adgar Bit to idealne miejsce dla firm nastawionych na sukces. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci rozplanować Twoją nową przestrzeń i kolejne fazy rozwoju w zależności od potrzeb i zmieniających się czynników zewnętrznych. 

Właściwy adres:

Korzystasz z samochodu?  - Dojazd z obu stron ulicy Konstruktorskiej
Komunikacja Miejska? -  4 przystanki w zasięgu 10-minutowego spaceru
Wybierasz kolej? -  10 minut pieszo do stacji Warszawa Służewiec
Jeździsz rowerem? - Ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Wołoskiej
Więcej na Adgar Poland
adgar_bit_int_034.jpgadgar_bit_int_040.jpgadgar_bit_int_002.jpgadgar_bit_int_039.jpgadgar_bit_int_036.jpgadgar_bit_int_006.jpgadgar_bit_int_020.jpgadgar_bit_int_029.jpgadgar_bit_int_015.jpgadgar_bit_int_018.jpgadgar_bit_int_023.jpgadgar_bit_int_010.jpgadgar_bit_int_017.jpgadgar_bit_int_028.jpgadgar_bit_int_024.jpgadgar_bit_int_001.jpg
Powiązane artykuły
Adgar Plaza ONE

Adgar Plaza One wchodzący w skład Kompleksu Adgar Plaza to ponad 11 tys. m2 w pełni komfortowych powierzchni biurowych. Znakomita lokalizacja, szereg udogodnień, a także przestrzeń przyjazna dla pracujących tu osób, jak i środowiska.
Adgar Wave

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.
Adgar tworzy zielone miejsca spotkań na Biznesowym Mokotowie

W największej i najbardziej rozpoznawalnej biznesowej dzielnicy Warszawy powstaną przyjazne miejsca spotkań dla mieszkańców i pracowników tej części miasta. To kolejne działania Adgar Poland, które mają na celu poprawę warunków do życia i pracy na warszawskim Mokotowie.
Adgar Wave i Adgar Bit z certyfikatem LEED Gold

Adgar Wave i Adgar Bit uzyskały certyfikaty środowiskowe LEED EBOM (dla istniejących budynków) na poziomie Gold. Proces certyfikacji obiektów przeprowadziła międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Tym samym wszystkie budynki biurowe, należące do Adgar Poland, usytuowane na warszawskim Biznesowym Mokotowie, posiadają certyfikaty LEED.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.