Adgar Data Center
Adgar Data Center

BIZNESOWY MOKOTÓW,  Ul. Konstruktorska 11

Adgar Data Center

Opublikowany

Adgar Data Center, czyli centrum przetwarzania danych zlokalizowane na ul. Konstruktorskiej 11 oferuje 15 000 m2 powierzchni, z czego 4 kondygnacje przeznaczone są na serwerownie o wydajności ponad 80 000 serwerów oraz zdolność przełączenia zasilania przekraczająca 17 MW. Dostęp do Data Center gwarantuje, że Twoja firma może bez ograniczeń poszerzać bazę danych, a przechowywane informacje są zawsze bezpieczne i dostępne. Dodatkowym wyróżnikiem budynku jest wyjątkowa architektura, którą podkreśla elewacja pokryta kolorowymi panelami umieszczonymi na bryle sześcianu o wymiarach 25 x 52m.

Co wyróżnia Adgar Data Center:

  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa, wspierane przez system monitoringu oraz czujniki wczesnej detekcji zagrożeń
  • Gwarancja nieprzerwanej pracy serwerów oraz stałego dostępu do Twoich danych
  • Parking na ponad 120 samochodów
  • Intrygująca architektura zaprojektowana przez renomowaną pracownię HRA Architekci

Innowacyjna przestrzeń dla Twoich danych:

  • System sterowania oraz monitoringu BMS
  • 2 oddzielne stacje transformatorowe
  • 8 dynamicznych UPS oraz silnik Diesla o łącznej mocy 10 MWA zasilające pomieszczenia serwerowe oraz systemy chłodzenia
  • System sygnalizacji pożarowej oraz Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego AWS
  • System wczesnej detekcji dymu VESDA

Na miarę oczekiwań nowoczesnej firmy:

Adgar Data Center oferuje Twojej firmie również przestrzeń stworzoną z myślą o nowoczesnych usługach telekomunikacyjnych. Jeśli sukces Twojej firmy zależy od ciągłego nadzoru nad tworzoną i przechowywaną bazą danych, możesz również zlokalizować swoją firmę w naszym biurowcu - Adgar Bit, który znajduje się zaraz obok. 

Idealna lokalizacja:

Dojazd z obu stron ulicy Konstruktorskiej
4 przystanki w zasięgu 10-minutowego spaceru
Zaledwie 8 minut samochodem do głównego lotniska Chopina
Obszar w którym działa najwięcej dostawców łączy telekomunikacyjnych w Warszawie
5 km od budynku LIM
Data Center night.jpgData Center left side.jpgData Center front.jpgData Center Adgar_02 (002)_pl.jpgData Center back.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Adgar Poland planuje budowę Data Center na Biznesowym Mokotowie

temu

Nowoczesne Centrum Przechowywania i Przetwarzania Danych to najnowsza inwestycja firmy Adgar Poland, która powstanie przy ulicy Konstruktorskiej, w biznesowej części warszawskiego Mokotowa. Budynek będzie połączeniem najnowocześniejszych technologii, najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz odważnej, współczesnej architektury. Autorem projektu jest pracownia HRA Architekci – odpowiedzialna za wygląd większości budynków Adgar w Warszawie
Adgar Plaza ONE

temu

Adgar Plaza One wchodzący w skład Kompleksu Adgar Plaza to ponad 11 tys. m2 w pełni komfortowych powierzchni biurowych. Znakomita lokalizacja, szereg udogodnień, a także przestrzeń przyjazna dla pracujących tu osób, jak i środowiska.
Adgar Wave

temu

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.
Adgar Bit

temu

Adgar Bit to 7-piętrowy, kameralny budynek o powierzchni 8 500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa. Biurowiec, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Od stycznia 2017r. z nową nazwą i hasłem „VIBRANT WITH LIFE” nieruchomość ta wróciła na rynek powierzchni biurowych z misją służenia nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Mokotowa. Nowa nazwa to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok, oferując najemcom dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury przechowywania i przetwarzania danych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.