Adgar Poland powiększa Brain Embassy

Event Space z podwieszanymi stołami w nowej części Brain Embassy

Adgar Poland powiększa Brain Embassy

Opublikowany

Rusza przedsprzedaż biur w nowej części pierwszego polskiego co-creatingu

Od lipca 2017 Brain Embassy, nowoczesna przestrzeń do pracy mieszcząca się w Adgar Park West, będzie oferować korporacjom, małym i średnim firmom, startupom i freelancerom łącznie ponad 3 tys. mkw. Za koncepcję architektoniczną nowej części odpowiada biuro projektowe mode:lina™.

Zwiększające się oczekiwania firm, szybko zmieniające się wymagania rynku i samych pracowników oraz rozwój nowych technologii spowodowały, że zmiany w sposobie pracy nabierają coraz większej dynamiki. Dzisiaj firmy, które chcą odnieść sukces koncentrują się na współpracy, innowacji i budowaniu zaangażowania. I potrzebują do tego odpowiednich warunków. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie Brain Embassy, które jest przykładem biura przyszłości, zaprojektowanego w oparciu o najnowsze, światowe trendy

– mówi Adam Lis, Head of Growth Brain Embassy.

Brain Embassy w budynku Adgar Park West rozpoczęło swoją działalność w czerwcu ubiegłego roku. Jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wydajnej pracy.

Projektując Brain Embassy liczyliśmy na sukces. Dzisiaj, po niespełna roku działalności, wypełnienie naszej przestrzeni sięga 70%. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć powierzchnię w obecnej lokalizacji z 1,7 tys. mkw. do 3 tys. mkw. Oficjalne otwarcie nastąpi na początku lipca, ale już teraz umożliwiamy zainteresowanym oglądanie nowo powstającej części i rezerwację powierzchni biurowych 

- dodaje Adam Lis.  

Nowo otwierana część Brain Embassy to blisko 1300 mkw na których znajdą się m.in.:
  •  Otwarta przestrzeń typu open space o powierzchni blisko 450 m.kw.,
  •  Event Space, który w zależności od potrzeb może zostać podzielony na 3 sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić w komfortowych warunkach w 120 osób,
  •  28 biur, które pomieszczą od 3 do 20 osób,
  • 3 sale do spotkań w mniejszym gronie - od 2 do 8 osób,
  • Duża, w pełni wyposażona kuchnia ze stanowiskami do gotowania,
  • 2 pokoje do relaksu – Nap Room i Meditation Room.
Za koncepcję architektoniczną, projekt i wyposażenie wnętrz odpowiada studio mode:lina™  - zdobywcy m.in. nagrody Finest Interior Award 2016:contract w kategorii Najlepsze Wnętrze Biurowe,  oraz marka Kinnarps - lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie. 

Więcej informacji na temat nowej części jak i rezerwacji nowych powierzchni biurowych można uzyskać pod numerem telefonu +48 609 607 655, lub pod adresem mailowym: BEinformed@adgar.pl  

MA239_2017051015.jpgMA239_2017051010.jpgMA239_201705102.jpgMA239_201705108.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Adgar Poland otwiera nową część kreatywnej przestrzeni biurowej - Brain Embassy

temu

Brain Embassy – pierwszy polski co-creating, zlokalizowany w Adgar Park West, niemal dwukrotnie zwiększył swoją powierzchnię i obecnie oferuje startupom, małym i średnim firmom,  freelancerom i korporacjom łącznie ponad 3 tys. mkw. Za koncepcję architektoniczną i projekt nowej części odpowiadają studio mode:lina™ oraz pracownia Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Vorwerk Polska wprowadza się do Adgar Park West

temu

Vorwerk Polska, firma oferująca wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu 418 m2  powierzchni biurowej w Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. Będzie to trzecie biuro firmy w Warszawie i dwudzieste siódme w Polsce. Umowa najmu została podpisana na 5 lat, a Biuro Regionalne firmy zostanie otwarte już w połowie września 2017 roku.
Adgar tworzy zielone miejsca spotkań na Biznesowym Mokotowie

temu

W największej i najbardziej rozpoznawalnej biznesowej dzielnicy Warszawy powstaną przyjazne miejsca spotkań dla mieszkańców i pracowników tej części miasta. To kolejne działania Adgar Poland, które mają na celu poprawę warunków do życia i pracy na warszawskim Mokotowie.
Adgar Wave i Adgar Bit z certyfikatem LEED Gold

temu

Adgar Wave i Adgar Bit uzyskały certyfikaty środowiskowe LEED EBOM (dla istniejących budynków) na poziomie Gold. Proces certyfikacji obiektów przeprowadziła międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Tym samym wszystkie budynki biurowe, należące do Adgar Poland, usytuowane na warszawskim Biznesowym Mokotowie, posiadają certyfikaty LEED.

Adgar Poland przebuduje ulicę Suwak na Biznesowym Mokotowie

W dniu 16 maja 2017 roku została podpisana umowa o współpracy między Adgar Poland, długoterminowym inwestorem, a miastem Warszawa, w zakresie budowy ulicy łączącej ul. Suwak i ul. Cybernetyki. Planowana inwestycja zakłada powstanie jezdni po jednym pasie w każdą stronę, chodnika, ścieżki rowerowej, przystanków autobusowych oraz miejsc parkingowych. Inwestycja jest w całości finansowana przez firmę Adgar i inne firmy deweloperskie w celu usprawnieniu komunikacji w biznesowej dzielnicy Warszawy.