Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards

Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards

Opublikowany

Brain Embassy, pierwsza kreatywna przestrzeń typu co-creating, otrzymała prestiżowy tytuł „Innowacji Roku” w konkursie CIJ Awards, który jest jednym z najbardziej znanych plebiscytów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 9 listopada podczas uroczystej Gali CIJ Awards Poland 2017. To już 4 w tym roku nagroda, którą Brain Embassy została uhonorowana w prestiżowych konkursach.

Brain Embassy, pierwszy w Polsce co-creating, został po raz kolejny doceniony – tym razem zdobywając tytuł „Innowacji Roku” w 16-tej edycji konkursu CIJ Awards Poland. 

To już nasza czwarta nagroda, którą otrzymaliśmy w ciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy. Ogromnie się cieszymy, że nasze pionierskie przedsięwzięcie na polskim rynku, jakim jest Brain Embassy, znajduje tak wielkie uznanie w oczach rynkowych ekspertów, architektów i dziennikarzy. Podejmując decyzję o stworzeniu tej unikalnej przestrzeni od samego początku byliśmy przekonani, że wyznaczy ona nowy kierunek, w jakim będzie podążał rynek i tak właśnie się dzieje. Wierzymy, że każda osoba jest inna i lubi pracować w odmienny sposób – dlatego też powinna mieć do wyboru wiele różnorodnych miejsc pracy, które motywują ruch i kreatywność. Wiemy, że w Brain Embassy udało nam się stworzyć najlepsze warunki wspierające innowacyjność i wydajność, czego potwierdzenie otrzymujemy codziennie od członków naszej społeczności

– powiedziała Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzający Adgar Conference Group i Brain Embassy.

Brain Embassy jest pierwszym w Polsce unikalnym przykładem przestrzeni co-creatingowej, podobnym do tych, powstających obecnie w największych światowych aglomeracjach. To projekt, który idealnie wpisuje się w filozofię firmy Adgar Poland, która od początku swojej działalności wprowadza na polski rynek innowacyjne projekty, pozwalające na płynne przenikanie się pracy i życia.

Fakt, że firma Adgar Poland jest właścicielem oraz jednocześnie zarządcą własnych budynków biurowych sprawia, że jesteśmy blisko najemców i nawiązujemy z nimi długotrwałe relacje. To w rezultacie przekłada się na nasze zrozumienie wyzwań, jakie stoją dzisiaj przed polskimi przedsiębiorstwami.  Pozwala nam to na proponowanie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają prowadzenie biznesu i odpowiadają na potrzeby firm we współczesnym świecie.  Tak było w przypadku Brain Embassy i tak też jest w przypadku naszej nowej koncepcji Be Yourself – najbardziej elastycznego modelu na rynku umożliwiającego firmie zachowanie własnego stylu pracy.

powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Brain Embassy laureatem konkursu CIJ Awards 2017.docx

docx | 17,7 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Brain Embassy laureatem konkursu CIJ Awards 2017_ang.docx

docx | 17,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Brain Embassy najlepszym biurem coworkingowym w konkursie Office Superstar

temu

Brain Embassy, pierwsza kreatywna przestrzeń typu co-creating, znalazła się w gronie laureatów prestiżowego konkursu Office Superstar, organizowanego przez firmę CBRE. Nagroda została przyznana w kategorii Biuro Coworkingowe. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 11 października podczas uroczystej gali na konferencji CBRE Idea Lab.
Adgar Poland powiększa Brain Embassy

temu

Rusza przedsprzedaż biur w nowej części pierwszego polskiego co-creatingu
Jak pracuje się w Biznesowym Mokotowie – raport TNS Kantar Polska na zlecenie Adgar Poland

temu

Główne zalety pracy w Mokotowskim Centrum Biznesowym według respondentów to bliskość Galerii Mokotów, dobra komunikacja oraz fakt, że jest siedzibą wielu znaczących firm. Do wad zaliczają się głównie korki uliczne, zbyt mała liczba miejsc parkingowych i brak terenów zielonych. 30% badanych jest niezadowolonych z obecnego biura, a aż 91% badanych chciałoby pracować w budynku, którego częścią jest przestrzeń wspierająca kreatywną pracę taka jak Brain Embassy.
BeYOURSeLF – Adgar Poland redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

temu

Oryginalna koncepcja Adgar Poland łączy zalety pracy w innowacyjnej przestrzeni, która wspiera produktywność i twórcze myślenie, z dostępem do wydzielonej powierzchni dla każdego firmy. To unikalna oferta dla przedsiębiorstw, które stawiają na nowoczesny tryb pracy oraz cenią elastyczność i swobodę wyboru charakterystyczne dla przestrzeni typu co-creating, ale chcą jednocześnie zachować niezależną strukturę miejsca pracy firmy. Przestrzenie BeYOURSeLF zostaną otwarte w wszystkich kompleksach Adgar do końca 2018 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.