Adgar Park West
Adgar Park West

OCHOTA, Aleje Jerozolimskie 181

Adgar Park West

Opublikowany

Adgar Park West składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni       43 000 m2. Zmodernizowany w 2014 roku biurowiec zyskał nową przeszkloną fasadę oraz przestronne, centralne atrium. Standard budynków klasy B+ oraz idealne położenie w biznesowym centrum dzielnicy Ochota sprawia, że to doskonały punkt lokalizacyjny dla Twojej firmy.

Co wyróżnia Adgar Park West:

  • Zaawansowane systemy zarządzania i monitorowania budynków
  • Przemyślany pakiet udogodnień dla wszystkich użytkowników kompleksu
  • Dostęp do pierwszego w Polsce co-creating'u - Brain Embassy
  • Strefa Adgar Fit rozciągająca się po całym parterze z całoroczną bieżnią wokół budynków
  • Dostęp do profesjonalnego centrum szkoleniowego oraz przestrzeni eventowych
  • Parking naziemny i podziemny na ponad 800 samochodów
  • Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Handlowego Blue City i Centrum Handlowego Reduta
  • Lokalizacja przy terenach zielonych Parku Szczęśliwickiego

Stwórz idealną przestrzeń do pracy:

Zależy Ci na stworzeniu przestrzeni do pracy, która stymuluje kreatywność i zachęca do współpracy? Skorzystaj z całkowitej swobody aranżacji swojego biura przy wsparciu specjalistów Adgar. Z ich pomocą wydobędziesz cały potencjał z miejsca, w którym przebywasz i tworzysz swój biznes. 

Właściwy adres:

Dojazd ze wszystkich kierunków
3 przystanki autobusowe w zasięgu 5-minutowego spaceru
4 km od Dworca Centralnego
Ścieżka rowerowa wzdłuż Aleji Jerozolimskich
3 min pieszo do CH Blue City i CH Reduta
Bliskie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego
Więcej na Adgar Poland
AdgarParkWest_052.jpgAdgarParkWest_074.jpgAdgarParkWest_067.jpgAdgarParkWest_109.jpgAdgarParkWest_077.jpgAdgarParkWest_056.jpgAdgarParkWest_084.jpgAdgarParkWest_120.jpgAdgarParkWest_046.jpgAgdarParkWest_04.jpgAdgarParkWest_0473000.jpgAgdarParkWest_40.jpgAgdarParkWest_333000.jpgAgdarParkWest_35.jpgAgdarParkWest_02.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Adgar Plaza ONE

Adgar Plaza One wchodzący w skład Kompleksu Adgar Plaza to ponad 11 tys. m2 w pełni komfortowych powierzchni biurowych. Znakomita lokalizacja, szereg udogodnień, a także przestrzeń przyjazna dla pracujących tu osób, jak i środowiska.
Adgar Wave

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.
Adgar Bit

Adgar Bit to 7-piętrowy, kameralny budynek o powierzchni 8 500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa. Biurowiec, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Od stycznia 2017r. z nową nazwą i hasłem „VIBRANT WITH LIFE” nieruchomość ta wróciła na rynek powierzchni biurowych z misją służenia nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Mokotowa. Nowa nazwa to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok, oferując najemcom dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury przechowywania i przetwarzania danych.
Adgar Wave i Adgar Bit z certyfikatem LEED Gold

Adgar Wave i Adgar Bit uzyskały certyfikaty środowiskowe LEED EBOM (dla istniejących budynków) na poziomie Gold. Proces certyfikacji obiektów przeprowadziła międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Tym samym wszystkie budynki biurowe, należące do Adgar Poland, usytuowane na warszawskim Biznesowym Mokotowie, posiadają certyfikaty LEED.

Adgar Data Center

Adgar Data Center, czyli centrum przetwarzania danych zlokalizowane na ul. Konstruktorskiej 11 oferuje 15 000 m2 powierzchni, z czego 4 kondygnacje przeznaczone są na serwerownie o wydajności ponad 80 000 serwerów oraz zdolność przełączenia zasilania przekraczająca 17 MW. Dostęp do Data Center gwarantuje, że Twoja firma może bez ograniczeń poszerzać bazę danych, a przechowywane informacje są zawsze bezpieczne i dostępne. Dodatkowym wyróżnikiem budynku jest wyjątkowa architektura, którą podkreśla elewacja pokryta kolorowymi panelami umieszczonymi na bryle sześcianu o wymiarach 25 x 52m.