Adgar Park West
Adgar Park West

OCHOTA, Aleje Jerozolimskie 181

Adgar Park West

Adgar Park West składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni       43 000 m2. Zmodernizowany w 2014 roku biurowiec zyskał nową przeszkloną fasadę oraz przestronne, centralne atrium. Standard budynków klasy B+ oraz idealne położenie w biznesowym centrum dzielnicy Ochota sprawia, że to doskonały punkt lokalizacyjny dla Twojej firmy.

Co wyróżnia Adgar Park West:

  • Zaawansowane systemy zarządzania i monitorowania budynków
  • Przemyślany pakiet udogodnień dla wszystkich użytkowników kompleksu
  • Dostęp do pierwszego w Polsce co-creating'u - Brain Embassy
  • Strefa Adgar Fit rozciągająca się po całym parterze z całoroczną bieżnią wokół budynków
  • Dostęp do profesjonalnego centrum szkoleniowego oraz przestrzeni eventowych
  • Parking naziemny i podziemny na ponad 800 samochodów
  • Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Handlowego Blue City i Centrum Handlowego Reduta
  • Lokalizacja przy terenach zielonych Parku Szczęśliwickiego

Stwórz idealną przestrzeń do pracy:

Zależy Ci na stworzeniu przestrzeni do pracy, która stymuluje kreatywność i zachęca do współpracy? Skorzystaj z całkowitej swobody aranżacji swojego biura przy wsparciu specjalistów Adgar. Z ich pomocą wydobędziesz cały potencjał z miejsca, w którym przebywasz i tworzysz swój biznes. 

Właściwy adres:

Dojazd ze wszystkich kierunków
3 przystanki autobusowe w zasięgu 5-minutowego spaceru
4 km od Dworca Centralnego
Ścieżka rowerowa wzdłuż Aleji Jerozolimskich
3 min pieszo do CH Blue City i CH Reduta
Bliskie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego
Więcej na Adgar Poland
AdgarParkWest_052.jpgAdgarParkWest_074.jpgAdgarParkWest_067.jpgAdgarParkWest_109.jpgAdgarParkWest_077.jpgAdgarParkWest_056.jpgAdgarParkWest_084.jpgAdgarParkWest_120.jpgAdgarParkWest_046.jpgAgdarParkWest_04.jpgAdgarParkWest_0473000.jpgAgdarParkWest_40.jpgAgdarParkWest_333000.jpgAgdarParkWest_35.jpgAgdarParkWest_02.jpg
Powiązane artykuły
Adgar Plaza ONE

Adgar Plaza One wchodzący w skład Kompleksu Adgar Plaza to ponad 11 tys. m2 w pełni komfortowych powierzchni biurowych. Znakomita lokalizacja, szereg udogodnień, a także przestrzeń przyjazna dla pracujących tu osób, jak i środowiska.
Adgar Wave

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.
Adgar Bit

Adgar Bit to 7-piętrowy, kameralny budynek o powierzchni 8 500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa. Biurowiec, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Od stycznia 2017r. z nową nazwą i hasłem „VIBRANT WITH LIFE” nieruchomość ta wróciła na rynek powierzchni biurowych z misją służenia nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Mokotowa. Nowa nazwa to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok, oferując najemcom dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury przechowywania i przetwarzania danych.
Vorwerk Polska wprowadza się do Adgar Park West

Vorwerk Polska, firma oferująca wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu 418 m2  powierzchni biurowej w Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. Będzie to trzecie biuro firmy w Warszawie i dwudzieste siódme w Polsce. Umowa najmu została podpisana na 5 lat, a Biuro Regionalne firmy zostanie otwarte już w połowie września 2017 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.