Adgar Plaza A i B
Adgar Plaza A i B

BIZNESOWY MOKOTÓW, Ul. Postępu 17 A i B

Adgar Plaza A i B

Adgar Plaza A i B to 27 000 m2 powierzchini biurowych zaprojektowanych i wykonanych w standardzie klasy A. Razem z budynkiem Adgar Plaza One tworzą Kompleks Adgar Plaza, który został stworzony aby wspierać biznes. Udogodnienia, które się w nim znajdują zapewnią oczekiwaną elastyczność rozwiązań oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Co wyróżnia Adgar Plaza A i B?

  • Inspirujące i komfortowe środowisko pracy
  • Ekologiczne rozwiązania potwierdzone certyfikatem LEED GOLD
  • Dostęp do nowoczesnych przestrzeni konferencyjnych
  • Bezpieczna i nowoczesna infrastruktura IT
  • Parking naziemny i podziemny na ponad 600 samochodów
  • Innowacyjne rozwiązania technologiczne

Stwórz idealną przestrzeń do pracy:

Wydobądź pełen potencjał swojego biura, korzystając z całkowitej swobody w kreatywnej aranżacji wnętrza. Specjaliści Adgar pomogą Ci zaaranżować przestrzeń zgodnie z aktualnymi trendami oraz standardami efektywności w miejscu pracy. . 

Właściwy adres

Korzystasz z samochodu?   - Dojazd z trzech kierunków (północ, południe, zachód)
Wybierasz kolej? -  7 minut pieszo od stacji Warszawa Służewiec
Komunikacja miejska?  - 6 przystanków w zasięgu 3-minutowego spaceru
Jeździsz rowerem?  - Ścieżki rowerowe przy Marynarskiej, Wołowskiej, Rzymowskiego, Cybernetyki
Więcej na stronie Adgar Poland 
Plaza_463000.jpgPlaza_363000.jpgPlaza_403000.jpgPlaza_003000.jpgPlaza_493000.jpgPlaza_ABC_98.jpgPlaza_ABC_66.jpgPlaza_ABC_30.jpgPlaza_ABC_74.jpgPlaza_ABC_72.jpgPlaza_ABC_17.jpgPlaza_ABC_46.jpgPlaza_ABC_48.jpgPlaza_ABC_45.jpgPlaza_ABC_13.jpgPlaza_ABC_25.jpgPlaza_ABC_26.jpg
Powiązane artykuły
Adgar Park West

Adgar Park West składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni       43 000 m2. Zmodernizowany w 2014 roku biurowiec zyskał nową przeszkloną fasadę oraz przestronne, centralne atrium. Standard budynków klasy B+ oraz idealne położenie w biznesowym centrum dzielnicy Ochota sprawia, że to doskonały punkt lokalizacyjny dla Twojej firmy.
Adgar Plaza ONE

Adgar Plaza One wchodzący w skład Kompleksu Adgar Plaza to ponad 11 tys. m2 w pełni komfortowych powierzchni biurowych. Znakomita lokalizacja, szereg udogodnień, a także przestrzeń przyjazna dla pracujących tu osób, jak i środowiska.
Adgar Wave

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.
Adgar Bit

Adgar Bit to 7-piętrowy, kameralny budynek o powierzchni 8 500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa. Biurowiec, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Od stycznia 2017r. z nową nazwą i hasłem „VIBRANT WITH LIFE” nieruchomość ta wróciła na rynek powierzchni biurowych z misją służenia nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Mokotowa. Nowa nazwa to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok, oferując najemcom dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury przechowywania i przetwarzania danych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.