Calypso Fitness w Adgar Park West

Informacja prasowa

Calypso Fitness w Adgar Park West

Opublikowany

Do grona najemców kompleksu biurowego Adgar Park West, na warszawskiej Ochocie, dołączył właśnie operator największej sieci klubów sportowych w Polsce - Calypso Fitness. Klub zajmie blisko 1800 mkw. powierzchni, zlokalizowanej na parterze budynku. Najemcy oraz odwiedzający budynek goście mogą korzystać z doskonale wyposażonej siłowni oraz szerokiej oferty zajęć fitness od połowy stycznia 2017 roku.

Calypso Fitness jest największą w Polsce i wciąż dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, która jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Aktualnie posiada ponad 40 klubów w 18 miastach. Calypso Fitness w Adgar Park West to już 17 klub tej sieci w Warszawie i jednocześnie drugi, który jest zlokalizowany w kompleksach biurowych, należących do Adgar – pierwszy z nich funkcjonuje już z powodzeniem w Adgar Plaza na Biznesowym Mokotowie od 2007 roku. W nowym klubie Calypso w kompleksie Adgar Park West znajdują się dwie klimatyzowane sale do zajęć fitness, siłownia ze strefą funkcjonalną i strefą wolnych ciężarów oraz klatką do Cross Treningu. Mieści się tam także sala przeznaczona do ćwiczeń grupowych na rowerach stacjonarnych – Power Bike. Klub wyposażony jest również w bieżnię antygrawitacyjną, która dzięki unikalnej technologii, umożliwia trening biegowy przy odciążeniu masy ciała nawet o 80 procent. Dodatkowo, klienci Calypso Fitness mają do swojej dyspozycji znakomicie wyposażoną strefę relaksu o powierzchni 350 mkw., gdzie znajduje się grota solna i tężnia oraz dwa rodzaje sauny - fińska (sucha) oraz parowa typu Hammam.
Recepcja klubu w Adgar Park West 

Recepcja klubu w Adgar Park West 

„Calypso Fitness doskonale wpisuje się w naszą koncepcję tworzenia przyjaznych kompleksów biurowych, pozwalających na płynne łączenie pracy i życia, którą od samego początku działalności firmy Adgar w Polsce wprowadzamy we wszystkich naszych budynkach. Jestem przekonany, że pozyskanie tak doświadczonego partnera na rynku fitness, jest gwarancją najwyższej jakości usług, z których korzystać będą nie tylko nasi najemcy, ale także mieszkańcy Ochoty” 

– powiedziała Katarzyna Bobowska-Caruso, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Adgar Poland.

Adgar Park West to świetnie wyposażony i funkcjonalny kompleks biurowy klasy B+, położony w biznesowym centrum Ochoty, bardzo blisko Śródmieścia. Składa się z trzech połączonych ze sobą budynków A, B oraz C o łącznej powierzchni blisko 43 000 mkw. Adgar Park West oferuje ponad 800 miejsc postojowych, z których bezpłatnie mogą korzystać klienci Calypso Fitness.

Calypso Fitness specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług sportowych do kompleksów biurowych. Nasze kluby odwiedza ponad już ponad 100 tysięcy osób miesięcznie, znacząca ich część ma okazję trenować w miejscu swojej pracy. To bardzo wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że oprócz produktów własnych, współpracujemy z operatorami kart sportowych MultiSport oraz BeActive” – powiedział Mikołaj Nawacki, Prezes Zarządu Calypso Fitness.

powiedział Mikołaj Nawacki, Prezes Zarządu Calypso Fitness.

Calypso_ADGAR PARK WEST_04.jpg
Calypso Fitness wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą uprawiać sport, ale brakuje im czasu na długie treningi. W ofercie klubu są krótsze zajęcia typu Short Class, charakteryzujące się wysoką intensywnością i szybkimi efektami. Klub ma w swojej ofercie różnorodne zajęcia fitness, a wśród nich zajęcia prozdrowotne takie jak joga, pilates i zdrowy kręgosłup – idealne dla osób, mających siedzący tryb pracy. Absolutnym hitem będą też na pewno zajęcia na trampolinach – nowość w Calypso. W cenie karnetu klub zapewnia opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz analizę składu ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita. Calypso Fitness oferuje także bezpłatną opiekę dla dzieci w strefie Kids Play, od poniedziałku do piątku w godzinach: 16:30-20:30, a w sobotę i niedzielę w godzinach: 10:00-14:00.
GODZINY OTWARCIA KLUBU
Poniedziałek – piątek: od 6:00 do 23:00
Sobota: od 8:00 do 21:00
Niedziela: od 8:00 do 20:00
Calypso_ADGAR PARK WEST_01.jpgCalypso_ADGAR PARK WEST_03.jpgCalypso_ADGAR PARK WEST_04.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Calypso_ADGAR PARK WEST_02.jpg

grafika | 900 KB

Pobierz
Calypso_ADGAR PARK WEST_01.jpg

grafika | 718 KB

Pobierz
Calypso_ADGAR PARK WEST.jpg

grafika | 921 KB

Pobierz
Calypso_ADGAR PARK WEST_03.jpg

grafika | 479 KB

Pobierz
Calypso_ADGAR PARK WEST_04.jpg

grafika | 748 KB

Pobierz
Informacja prasowa_ Calypso w Adgar Park West_23.01.2017.DOCX

docx | 49,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adgar Park West

temu

Adgar Park West składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni       43 000 m2. Zmodernizowany w 2014 roku biurowiec zyskał nową przeszkloną fasadę oraz przestronne, centralne atrium. Standard budynków klasy B+ oraz idealne położenie w biznesowym centrum dzielnicy Ochota sprawia, że to doskonały punkt lokalizacyjny dla Twojej firmy.
Vorwerk Polska wprowadza się do Adgar Park West

temu

Vorwerk Polska, firma oferująca wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu 418 m2  powierzchni biurowej w Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. Będzie to trzecie biuro firmy w Warszawie i dwudzieste siódme w Polsce. Umowa najmu została podpisana na 5 lat, a Biuro Regionalne firmy zostanie otwarte już w połowie września 2017 roku.
Adgar Poland otwiera nową część kreatywnej przestrzeni biurowej - Brain Embassy

temu

Brain Embassy – pierwszy polski co-creating, zlokalizowany w Adgar Park West, niemal dwukrotnie zwiększył swoją powierzchnię i obecnie oferuje startupom, małym i średnim firmom,  freelancerom i korporacjom łącznie ponad 3 tys. mkw. Za koncepcję architektoniczną i projekt nowej części odpowiadają studio mode:lina™ oraz pracownia Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Adgar tworzy zielone miejsca spotkań na Biznesowym Mokotowie

temu

W największej i najbardziej rozpoznawalnej biznesowej dzielnicy Warszawy powstaną przyjazne miejsca spotkań dla mieszkańców i pracowników tej części miasta. To kolejne działania Adgar Poland, które mają na celu poprawę warunków do życia i pracy na warszawskim Mokotowie.

Adgar Poland planuje budowę Data Center na Biznesowym Mokotowie

Nowoczesne Centrum Przechowywania i Przetwarzania Danych to najnowsza inwestycja firmy Adgar Poland, która powstanie przy ulicy Konstruktorskiej, w biznesowej części warszawskiego Mokotowa. Budynek będzie połączeniem najnowocześniejszych technologii, najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz odważnej, współczesnej architektury. Autorem projektu jest pracownia HRA Architekci – odpowiedzialna za wygląd większości budynków Adgar w Warszawie